Keraamilised töötasapinnad

Keraamilised töötasapinnad

 

Keraamilised töötasapinnad on tööstuslikult toodetud ning koosnevad looduslikest komponentidest nagu liiv, savi ja päevakivi. Tootmisprotsessi kuulub ka looduslike pigmentide lisamine.
Materjal on erakordselt kuuma-, kriimustus- ja vedelikekindel. Keraamilisi töötasapindu võib kasutada ka välistes tingimustes ning päikesevalgus materjali omadusi ei muuda. Keraamiline töötasapind on sajaprotsendiliselt taaskasutatav, mis tähendab, et selle negatiivne mõju keskkonnale on minimaalne.

Tänu erakordsele vastupidavusele vajavad meie töötasapinnad minimaalset hooldust ning nende originaalne välimus säilib aastaid. Soovitav on kasutada spetsiaalseid kivile mõeldud hooldusvahendeid, kuid väga hästi sobib ka sooja vee ning õrna puhastusvahendi segu, keraamiline töötasapind ei ole impregneeritav. Teravate esemete kasutamisel soovitame kasutada lõikelaudu. Keraamiline töötasapind on küll kriimustuskindel, kuid metallist tööriistad võivad tasapinnale jätta metalseid jälgi, mille puhastamine on aeganõudvam. Kuumade pottide ning pannide kasutamine töötasapinnal on lubatud tänu eelmainitud kuumakindlusele.

Pakutavate keraamika materjalidega saate tutvuda meie kodulehel.

Jaga seda postitust