Kvartskivist töötasapinna hooldamine

Kvartskivist töötasapinna hooldamine

 

Kvartskivist töötasapinna hooldamine on üpriski lihtne, kuid vajalik tegevus töötasapinna välimuse säilitamiseks. Kvartskivi toodetakse tööstuslikult ning see sisaldab üle 93% ulatuses looduslikke koostisaineid. Tööprotsessis lisatakse juurde ka erinevaid koostisosi kindla värvitooni ja konsistentsi saavutamiseks.

Kvartskivist töötasapinna hooldamisel on soovitatav kasutada niisket mikrokiust lappi koos sooja veega. Vajadusel võib kasutada ka neutraalset-, õrnalt happelist- või õrnalt leeliselist pesuvahendit. Plekkide vältimiseks ning eemaldamiseks tuleks kvartskivi hoolikalt kaitsta vältides kemikaalide ning söövitavata ainete sattumist tasapinnale. Jäädavate plekkide vältimiseks soovitame tekkinud mustuse koheselt tasapinnalt eemaldada. Tugevate plekkide korral soovitame kasutada spetsiaalseid pesuvahendeid, mis on mõeldud just kvartskivipindade puhastamiseks.

Tänu vaigusisaldusele talub kvartskivi kuuma vaid lühiajaliselt, mis tähendab, et see ei ole täielikult kuumakindel ning tänu sellele on soovitatav kasutada kuumaaluseid.

Jaga seda postitust