Kvarts töötasapind ehk kivitasapind

Kuidas tellida töötasapinnad?

Kuidas tellida töötasapinnad?

  1. Kui on olemas töötasapindade joonised või mõõdud siis saatke meie müügiosakonnale hinnapäring või arvutage ise tööpindade hind FMP Design  hinnakalkulaatoris.
  2. Kui tasapindade aluskapid ja kinnitused on paigaldatud, lepime kokku tööpindade mõõdistamise aja.
  3. Mõõdistaja võtab töötasapindade jaoks täpsed mõõdud ning koostab joonised ja müügiosakond saadab ka teile töötasapinna joonise.
  4. Töötasapinna valmimine võtab aega maksimaalselt paar päeva.
  5. Paigaldajad võtavad ühendust ja toovad kivist tööpinnad kohale ning paigaldavad teie uued kivitasapinnad. Tarneaeg tootmisjooniste kinnitamisest paigalduseni on kuni 12 päeva.
Kuidas tellida töötasapinnad?

Kui kivitasapinnad paigas.

 

Kui soovite kaitsta seina mustuse ja kulumise eest, kuid ei soovi seina varjata on parimaks variandiks läbipaistev karastatud klaas. Läbipaistev klaas köögi tagaseinas muudab selle puhastamise lihtsaks ning klaas annab seinale erilise ilme.

 

Fotoklaasi kasutamine köögitasapindade tagaseinal on väga heaks alternatiiviks plaatimisele jne. Võimalus on kasutada väga erinavaid klaasitüüpe ja soovi korral saab klaasi peale teha täpselt selliseid mustreid või pilte nagu seda just Teie soovite. See annab Teie köögile täiesti kordumatu välimuse ja ilu. Lisaks saab fotoklaasile lõigata sisse avaused näiteks pistikupesade jaoks või mõne teise ava jaoks. Kindlasti peab tasapinna taustaklaas olema karastatud.

 

FOTOKLAASI HIND

 Meelepäraseid fotosid võid otsida ka pildipankadest, kus fotosid on rohkem, nagu  www.fotolia.com, www.shutterstock.com, jt. Samuti abistavad soovi korral heal meelel ka meie konsultandid sobiva pildi leidmisel.

 

Klaasi hinna saate arvutada meie kodulehel FOTOKLAASI KALKULAATOR

fotoklaas köögis

Jaga seda postitust