Graniidist töötasapinnad

Graniidist töötasapinnad

Graniidist töötasapinnad

Graniidist tööpinnad.  Graniit on 100% looduslik ning tiheda struktuuriga kivim, mille hügieeniline materjal sobib ideaalselt kasutamiseks köögi tasapinnana. Graniidist töötasapinnad on kulumiskindlad ning kannatavad ka kõrgemaid temperatuure kui teised tasapinnad. Otsustades graniidist töötasapinna kasuks, tuleks meeles pidada, et hele graniit on reeglina suurema niiskusimavusega ja seega plekkidele vastuvõtlikum kui tume graniit.

 

 

Graniidist ja muudest looduskividest töötasapinnad koguvad üha rohkem populaarsust ka Eestis, eelkõige nende elegantsuse ja vastupidavuse tõttu ning ka asjaolu tõttu, et tegu on loodusliku materjaliga. Panime kokku lihtsa juhendi, mida silmas pidada ja kuidas valida “see õige” materjal sinu kööki. Võib tunduda, et mis vahet kividel nii väga olla saab, aga tegelikkus on märkimisväärselt.

 

1.Õiget värvi kivitasapinna valimine. Mitte mingil juhul ei tasuks tellida looduskivist töötasapinda firmade kodulehel olevate tooninädiste järgi. Tegelikullt laos oleva kivi toon võib olla fotol näidatust väga erinev, alati tasub minna kohapeale vaatama ja mõistlik on küsida ka tükk kivi koju kaasa, et näha kuidas ta sinu köögis välja näeb.

Sobiva värvi valmine. Värvi valimisel võiks silmas pidada järgmisi asjaolusid.

1) Köögi suurus, tumedad materjalid jätavad köögist väiksema mulje.
2) Köögimööbli toon, mööbliga kontrastset tooni kivi täiendab värvilahendust.
3) Kui palju loomulikku valgust on köögis?
4) Mis värvi on köögiseinad?
5) Milline on köögipõrand?
6) Kuidas sobib graniidi toon kokku köögitehnikaga?
7) Kui te soovite kodu müüa, kas valitud kivi on midagi sellist, mis paljudele võiks meeldida?

Vaadake meie valminud köögi pilte graniidist töötasapind

 

 

Graniit töötasapinna hinnapäring

Jaga seda postitust